Soutěž o FAR CRY 5

FAR CRY 5 - Soutěž s Playman.cz

Děkujeme všem za účast v soutěži s FAR CRY 5! Správná odpověď byla: A) Tři postavy. Do soutěže bylo celkem vloženo všemi soutěžícími 7 017 448 bodů. Výhercům GRATULUJEME!

Výherce soutěže

Jan Matěáska - menycho Výherce s celkově nasbíranými 10 793 body Výhra Father's edition - Výběr mezi PS4 a Xbox One

Jirka Drápal - jirkadrap Výherce s celkově nasbíranými 8 712 body Výhra Standard edition - Výběr mezi verzí PC, PS4 a Xbox One

Martin Felkl - martin1 Výherce s celkově nasbíranými 1 197 body Výhra Standard edition - Výběr mezi verzí PC, PS4 a Xbox One

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 20. 4. 2018 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme