Soutěž s Connect IT - E3 2018 - Druhé kolo

Soutěž s Connect IT - E3 2018 - Třetí kolo

Děkujeme všem za účast v soutěži se CONNECT IT! Výhercům GRATULUJEME!

Výherce soutěže

Rafaelos Výherce s celkově nasbíranými 13 482 body Výhra CONNECT IT Battle Rnbw myš, CI-1129 Battle Rnbw Klávesnice, Battle Rnbw Podložka pod myš

esspresario Výherce s celkově nasbíranými 6 085 body Výhra CONNECT IT CMO-3510 Doodle II Myš, Doodle Podložka pod myš

gadonking Výherce s celkově nasbíranými 6 016 body Výhra CONNECT IT Doodle myš

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 11. 6. 2018 - 00:30

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme