Soutěž o Detroit: Become Human

DETROIT: BECOME HUMAN - Soutěž s PLayStation CZ

Děkujeme všem za účast v soutěži se Sony PlayStation CZ o DETROIT: BECOME HUMAN! Správná odpověď byla: B) Androidi mají modrou krev. Výhercům GRATULUJEME!

Výherce soutěže

Tomáš Kyseľ - turttleman-17 Výherce s celkově nasbíranými 20 288 body

Jan Řezníček - OverLordCZ Výherce s celkově nasbíranými 7 501 body

Peter Kováč - Pepermint Výherce s celkově nasbíranými 1 501 body

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 3. 6. 2018 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme