Herní monitory DELL - CZC.cz

Herní monitory Dell - CZC.cz

Děkujeme všem za účast v březnové soutěži! Správná odpověď byla: A) i B). Kdo dal C), tak byl vyřazen, protože jsme přímo ve videu jasně řekli, že nikdo oba vyhrát nemůže. Do soutěže bylo celkem vloženo všemi soutěžícími 9 121 761 bodů. Těch bodů se nějak těží moc. Musíme na tom zapracovat, protože to, co vy takhle těžíte, je neuvěřitelný! Výhercům GRATULUJEME!

Výherce soutěže

Lukáš Jech - Klukule Výherce s celkově nasbíranými 14 421 body Výhra 27" Dell SE2717H

Vít Macháček - Aslanex Výherce s celkově nasbíranými 4 133 body Výhra 24" Dell SE2417HG

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 31. 3. 2018 - 23:59

Soutěže se smí účastnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na e-mailové adrese: bd@mediarealms.cz po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme