Herní bezdrátová myš a podložka CORSAIR

Soutěž: Herní bezdrátová myš a podložka CORSAIR

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Jak se jmenuje bezdrátová technologie CORSAIRu, kterou se připojuje myš bezdrátově k PC?
byla: B - Slipstream.

Správná odpověď na 2. otázku:

  • Jakými spínači je vybavená myš CORSAIR Dark Core Pro?
byla: A - Omron.

V soutěži bylo celkem 388246 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherce soutěže

Tomáš Bičiště - Tomasiano Výherce s vloženými 4812 vstupy.

Sekce komentářů

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 30. 6. 2020 - 23:59

Soutěže se smí účastnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na e-mailové adrese: bd@mediarealms.cz po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získá výhru celkem 1 soutěžící.

Vynikající herní myš Dark Core PRO RGB s optickým senzorem (až 18 000 DPI) a s možností bezdrátového Qi nabíjení, s 8 programovatelnými tlačítky, nabízí tři typy připojení (bezdrátové / drátové přes USB), 9ti zónové RGB podsvícení, vnitřní paměť pro 3 paměťové profily. Obsahuje vnitřní Li-Pol baterii, špičkové Omron spínače, vhodná pro herní žánry FPS / MOBA.

Extra velká herní podložka pod myš Corsair MM500 je látková podložka nejen pod myš! Jedná se o podložku s opravdu masivními rozměry, takže se na ní v klidu vejde herní myš, klávesnice, ale i monitor a další věci.