Získejte programovatelnou myš SCIMITAR RGB ELITE od Corsair

Soutěž: Získejte programovatelnou myš SCIMITAR RGB ELITE od Corsair

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Jak se nazývá typ spínače použitý v myši SCIMITAR?
byla: A - Omron.

V soutěži bylo celkem 66777 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherci soutěže

Maxmilián Skuda - flagolis Výherce s vloženými 1397 vstupy.

Petr Kibus - petrkibus Výherce s vloženými 271 vstupy.

Jiří Kindermann - Kindak Výherce s vloženými 315 vstupy.

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 12. 4. 2020 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získají výhru celkem 3 soutěžící.

Myš CORSAIR Scimitar RGB ELITE nabízí nastavitelné rozlišení snímače až 18000 DPI, maximální rychlost odezvy 1 ms. Mechanické Omron spínače se pyšní životností až 50 miliónů kliknutí. K počítači se myš připojuje pomocí odolného opleteného 1,8m dlouhého kabelu s USB konektorem.