Vyhrajte jednu z myší od Corsair

Soutěž: Vyhrajte jednu z myší od Corsair

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Jaká je celková výdrž myši Nightsword RGB?
byla: B - Až 50 miliónů kliknutí.

V soutěži bylo celkem 421725 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherci soutěže

Daniel Horňák - Cryzex Výherce s vloženými 9480 vstupy.
Získává M65 RGB ELITE

Martin Šverma - wolf01 Výherce s vloženými 91 vstupy.
Získává Nightsword RGB

Vojta Juriček - Laloy62 Výherce s vloženými 932 vstupy.
Získává Glaive RGB

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 15. 10. 2020 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získají výhru celkem 3 soutěžící.

Myši společnosti CORSAIR jsou ideální pro hráče i pracanty. Vysoká DPI a programovatelná tlačitka zajistí, abyste ze své myši udělali všestrannou pomůcku, kterou využijete nejenom ke klikání.