Skříň Be quiet! Dark Base Pro 900 a chladič Dark Rock Pro

Soutěž: Skříň Be quiet! Dark Base Pro 900 a chladič Dark Rock Pro

Výherci jako vždy GRATULUJEME!

Správná odpověď na otázku

  • Jaké typy základních desek podporuje skříň Dark Base Pro 900?
byla: A) ATX + EATX + Mini-ITX + XL-ATX.

  • Jaká je udávaná životnost chladiče Dark Rock Pro 4?
byla: A) 300 000 hodin.

Do soutěže bylo celkem vloženo všemi soutěžícími 1079791 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Jan Odnal - lando97 Výherce s vloženými 32350 vstupy.

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 30. 1. 2020 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získá výhru 1 soutěžící.

Chladič Be quiet! Dark Rock PRO 4, ventilátory: 1x Silent Wings 3 120mm PWM, 1x Silent Wings 135mm PWM, vhodný pro CPU s TPD do 250 W, možnost přidání dalšího 120mm ventilátoru, fluidní dynamická ložiska.

Kvalitní počítačová skříň se stylovým designem v černé barvě, zlepšené možnosti vedení kabeláže, lakované okraje skleněné bočnice, řízení a synchronizace osvětlení RGB LED pásky, konektor USB 3.1 Gen. 2 Type C na čelním panelu.