Arkádovky Double Dragon a Frogger

Soutěž: Arkádovky Double Dragon a Frogger

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Do jakého žánru lze zařadit Double Dragon?
byla: C - Beat 'em up.

V soutěži bylo celkem 79591 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherci soutěže

Jirka Sýkora - kalenq Výherce s vloženými 12630 vstupy.
Získává Double Dragon

Adrian Stříž - ADR1I1AN Výherce s vloženými 6536 vstupy.
Získává Frogger

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 24. 12. 2019 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získají výhru celkem 3 soutěžící.

Klasická arkádová hra připojitelná do televize. Zasazené do post-apokalyptického New Yorku, Double Dragon je příběhem Billyho a Jimmyho Lee, dvojčat, mistrů v bojovém stylu Sou-Setsu-Ken. Společně se jim podařilo založit malou školu bojových umění a učí své studenty sebeobraně. Jednoho dne je ale Billyho přítelkyně Marian unesena barbarským pouličním gangem "Černí bojovníci", vedeným člověkem zvaným Velký Willy.

+ Můžete vyhrát hru Frogger, opět v televizní retro konzolovém podání.