Vyhrajte CZC PC Knight GC103 a CZC Bastion GX600

Soutěž: Vyhrajte CZC PC Knight GC103 a CZC Bastion GX600

Výhercům jako vždy GRATULUJEME!

Správná odpověď na otázku

  • Kolik let dává CZC.cz záruku na jejich sestavy KNIGHT?
byla: B) 3 roky.

  • Jakou maximální nosnost má židle Bastion GX600?
byla: C) 160 kg.

Do soutěže bylo celkem vloženo všemi soutěžícími 194362 vstupů.

Výherci obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Martin Kučera - sougles Výherce s vloženými 3347 vstupy. Získává: CZC PC Knight GC103

Jan Jandora - jan-jandora Výherce s vloženými 3212 vstupy. Získává: CZC Bastion GX600

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 23. 12. 2019 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži vyhrají celkem 2 výherci.

Vychutnejte si chvíle strávené při hraní her, při práci nebo jen při surfování na netu – to vše v naprostém pohodlí, díky této moderní, designové a ergonomické židli z dílny czc.cz.

Staňte se vítězem každé akce s herním počítačem CZC Knight! Využijte naplno silu procesoru 9. generace Intel Core i5 a herní grafiky GeForce RTX 2060 s architekturou Turing a podporou Ray-tracingu v reálném čase. Vychutnejte svižný chod a zařaďte se mezi profesionální hráče s počítačem CZC Knight GC103.