2x AMD Ryzen 5 3600

Soutěž: 2x AMD Ryzen 5 3600

Výhercům jako vždy GRATULUJEME! Protože nám bylo jasné, že AMD procesor chtějí okamžitě ideálně všichni. Rozhodli jsme se vyhlášení uspíšit. Snad to oceníte. Obecně se omlouváme, že soutěže trvají u Indiana vyhlásit delší dobu. Nicméně účast v této soutěži nás překvapila. Doposud jsme neměli soutěž, kde by se nasbíralo tolik bodů a uživatelů. Snad výjimkou se soutěží o grafickou kartu NVIDIA. Proto děkujeme komunitě, že to zkusila a omlouváme se, že nemůžeme obdarovat všechny. Uvědomujeme si, jaké zklamání to pro tolik lidí musí být, ale věříme, že o tom soutěže jsou a i nadále se budeme snažit pro vás vyjednat další dárky a další skvělé ceny!

Správná odpověď na otázku

  • Jak se přezdívá třetí generaci procesorů AMD Ryzen?
byla: B) Matisse.

Do soutěže bylo celkem vloženo všemi soutěžícími 48 538 906 bodů.

Výherci obdrží oznámení o odeslání skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherci soutěže

Ctibor Hurda - hauerdea Výherce s vloženými a nasbíranými 97 110 body

Josef Vinterlík - superjose Výherce s vloženými a nasbíranými 54 080 body

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 4. 8. 2019 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme