Bethesda si pro nás připravila pořádně nabitý line-up her, které na E3 ukáže! Pojďme si je v tomto článku postupně shrnout. Na začátek je důležité říct, že tento seznam se může od živé konference dosti měnit. Jedná se pouze o seznam věcí, které můžeme očekávat, a ne o přesný program konference.

Fallout 76

Jako první na seznamu máme samotný Fallout 76. Ano, ta hra, kvůli které Bethesda udělala 24h. stream, kde se vůbec nic nestalo a v posledních minutách jsme viděli teaser trailer. O této hře toho ještě tolik nevíme, ale máme jisté spekulace. Multiplayer Fallout. Možná se dočkáme zpracování post-apokalyptického světa ve hře pro více hráčů. Zní to zajímavě? Musíme trošku zpomalit... O hře ani nevíme, kde se bude odehrávat, ale víme kdy - 27. října 2102. Více se dozvíme na samotné konferenci. 

Prey

Oficiální Twitter účet hry Prey nám předhodil několik ukázek toho, co by se mohlo na E3 konferenci udát. Nejspíše se dočkáme expanze, která se bude odehrávat na Měsíci. Ale hned další tweet toto tvrzení vyvrací a ukazuje nám, že by se expanze mohla odehrávat na Luně. Jak tomu bude, to se dozvíme již brzy.

Quake Champions

Již před nějakou dobou nám Bethesda ukázala early access verzi jejich hry Quake Champions, která se bude vyjímat předchozím dílům Quake. Dočkáme se old-school střelných mechanik a také speciálních schopností hrdiny. Na konferenci se jistě dozvíme informace o tom, jak pokračují s vývojem hry a jak vyvažují herní styl mezi novými, ale také starými hráči.

RAGE 2

Další důležitou novinkou je představení hry Rage 2. Video z poloviny května nám ukázalo množství herních mechanik, prostředí a další. Hráči se ujmou role Walkera, posledního hraničáře pustiny, která se ale bude od klasických Bethesda her lišit.

Toto by bylo shrnutí nejdůležitějších novinek. Jste připraveni? Určitě se těšíme na to, až budete tuto konferenci sledovat na webu s námi! Takže si nařiďte budíky, 11. 6. 2018 ve 3 hodiny ráno začínáme. My spát nebudeme. Co vy?