Právě probíhající soutěže
Této soutěže se zatím neúčastníš

500 GB NVMe herní disk WD_BLACK SN750

Vyhrajte v naší soutěži NVMe disk WD_BLACK™ SN750 o velikosti 500 GB, který propůjčí vašemu PC výkonnostní nástroje, které vás udrží na špici.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

240Hz herní monitor Samsung 27RG50

Přichází nová řada monitorů Odyssey G7 a G9. Při té příležitosti máme pro vás od společnosti SAMSUNG dárek v podobě výhry Samsung 27RG50.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Niceboy herní set klávesnice, myši, podložky a headsetu + HIVE pods 2

Získejte luxusní herní sadu klávesnice, myši, podložky a headsetu od značky NICEBOY. K tomu všemu můžete získat nové HIVE pods 2, prémiová truewireless sluchátka s technologií MaxxBass, dotykovým ovládáním a dokonalým zvukem, které vydrží na jedno nabití až 35 hodin.

Do konce zbývá
Ukončené soutěže

Jak fungují soutěže?

Každý den odměňujeme Kdykoliv přijdeš na stránku Indiana, komentuješ, máš vyplněný profil a snažíš se s námi budovat super komunitu - získáváš body za aktivitu.

Máme různé dárky Naši partneři s námi připravují různé soutěže, ve kterých můžete získat zajímavé ceny. Stačí se do soutěže přihlásit, zodpovědět správně otázku a vyměnit své body za “vstupy”. Kolik vstupů máš, tolikrát máš větší šanci na vylosování.

Každý má šanci Naše soutěže jsou připravovány tak, aby každý měl šanci. I ten, kdo se právě zaregistroval. Je ale důležité respektovat naše pravidla a základní podmínky, které považujeme za správné. Podvodné účty vyřazujeme. Soutěže jsou u nás doplňkem a odměnou pro komunitu, která s námi celé roky je.