Právě probíhající soutěže
Této soutěže se zatím neúčastníš

500 GB NVMe herní disk WD_BLACK SN750

Vyhrajte v naší soutěži NVMe disk WD_BLACK™ SN750 o velikosti 500 GB, který propůjčí vašemu PC výkonnostní nástroje, které vás udrží na špici.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Hrajte o prázdninách se Steam Herními Kupony

Steam Summer Sale je tady! V rámci něj probíhají na Steamu skvělé slevy. A vy můžete získat zcela zdarma v naší soutěži herní kupóny do Steam peněženky na nákup super her! Díky serveru Herni-kupony.cz soutěžíme hned o několik kupónů.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

240Hz herní monitor Samsung 27RG50

Přichází nová řada monitorů Odyssey G7 a G9. Při té příležitosti máme pro vás od společnosti SAMSUNG dárek v podobě výhry Samsung 27RG50.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Niceboy herní set klávesnice, myši, podložky a headsetu + HIVE pods 2

Získejte luxusní herní sadu klávesnice, myši, podložky a headsetu od značky NICEBOY. K tomu všemu můžete získat nové HIVE pods 2, prémiová truewireless sluchátka s technologií MaxxBass, dotykovým ovládáním a dokonalým zvukem, které vydrží na jedno nabití až 35 hodin.

Do konce zbývá
Ukončené soutěže

Jak fungují soutěže?

Každý den odměňujeme Kdykoliv přijdeš na stránku Indiana, komentuješ, máš vyplněný profil a snažíš se s námi budovat super komunitu - získáváš body za aktivitu.

Máme různé dárky Naši partneři s námi připravují různé soutěže, ve kterých můžete získat zajímavé ceny. Stačí se do soutěže přihlásit, zodpovědět správně otázku a vyměnit své body za “vstupy”. Kolik vstupů máš, tolikrát máš větší šanci na vylosování.

Každý má šanci Naše soutěže jsou připravovány tak, aby každý měl šanci. I ten, kdo se právě zaregistroval. Je ale důležité respektovat naše pravidla a základní podmínky, které považujeme za správné. Podvodné účty vyřazujeme. Soutěže jsou u nás doplňkem a odměnou pro komunitu, která s námi celé roky je.