LOGO

10. září vyjde nový herní balíček k The sims 4 s názvem Relm of Magic

Film Sonic the Hedgehog odložen na únor 2020.

THQ Nordiq: 'Dead Island 2 je stále ve vývoji.'

RAGE 2 je hotové.

A Apex Legends bylo zabanováno již přes 750,000 cheaterů.

World War Z za jeden týden prodala 1 milión kopií.

A Plague tale: Innocence je hotové.

Bloody Palace pro DMC 5 byl spuštěn.

Control vyjde 27. srpna.

PS VR slaví 4 milióny prodaných kusů.

Komunita » Redakce

Projekt začal jako hení pořad. Rozmohl se do úžasného kolosu, kterého se účastní či účastnili kreativní lidé různých zájmů. Nejen o hraní počítačových či konzolových her, ale také zájemci o publicistiku, vývoj software a rozvoj popkultury. Naše redakce skrývá profesionály i naprosté nováčky. INDIAN ale dává šanci všem. Zde je naše sestava redakce.

Produkce

Filip Kraucher - Fiola Producent, Moderátor

Fiola je zakladatelem INDIANA, prvního živě vysílaného herního pořadu v České republice. Stará se o chod redakce, připravuje scénář, tu a tam něco recenzuje. Projekt plánuje a snaží se ho řídit společně s celou redakcí.

Tomáš Otáhal - Gelu Zástupce producenta, Moderátor

Gelu patří mezi nejstarší členy projektu INDIAN. Jeho originální smysl pro humor a zvláštně zvrácenou povahu k herním žánrům vytvořil dokonalou rovnováhu pro moderátorské duo mnoha epizod pořadu. Má rád akční FPS, originální indie hry, zabývá se tvorbou a designem počítačových her.

Petr Matula - Trickexp Manažer projektu

Jeden z nejmladších členů týmu INDIAN se stará o pomoc s organizací celého kolosu. Zajišťuje hry na zrecenzování, vydává tiskové zprávy a snaží se komunikovat s redakcí tak, aby všichni dostali k hraní vše potřebné.

Vojta Šiman - Fluppy Režie živých přenosů, Editor, Skladatel

Fluppy je kameramanem pro různé pořady a externí reportáže. Zabývá se level designem pro FiolaSoft Studio (například pro Blackhole) a je rovněž producentem elektronické hudby. Díky tomu jeho melodie můžete slyšet v nových znělkách či v rámci podkresů našich videí. V minulosti vytvářel populární modifikace a další obsah pro sérii her Portal. Párkrát se objevil v Indian Liveplay, kde s Fiolou doslova blbne.

Redakce pořadu

Mgr. Marek Čabák - Killer Výkonný šéfredaktor s titulem

Najlepší slovenský redaktor a vystudovaný elitní šéfredaktor žurnalistiky je u Indiana súčasťou redakcie takmer od samého začiatku. Má na svedomí množstvo hovadín (napríklad hop-šupový videoklip redaktor) a dvoch sadrových trpaslíkov. Divákov oslovuje sexy prízvukom, ktorý vraj znie, ako keby hovoril "maďarsky mluvící kůň s angínou". Má vyštudovanú žurnalistiku a v civile sa tiež živí v oblasti médií v spojení s IT.

Petr Duppal - Duppy Redaktor

Petr přijal pozici do INDIANa teprve nedávno. Nejprve zkoušel psát pouze text k videorecenzím, následně se je ale naučil sám zpracovávat, střihat a dokonce se učí dabovat. V rámci INDIANa se stará hlavně o Xbox One, ale do budoucna se chce zaměřit i na PlayStation 4 a PC.

Lukáš Lindner Redaktor

Vášnivý tvořič audiovizuálního obsahu a milovník vybavení pro tvorbu audiovizuálního obsahu. Hlavně kamer. Kamery jsou fajn.

Lukáš Andrys - Pixelorez Redaktor

Pixel se přidal k projektu INDIAN už před třemi roky. Začínal jako klasický let's player a vypracoval se na oblíbeného recenzenta. Má v oblibě hororové a tajemné hry. Rád si povídá o všem, co v lidech vyvolává neklid. Jeho originální smysl pro humor je ale to, co táhne k jeho videím statisíce diváků, například na jeho vlastním YouTube kanálu.

Ondřej Rys - Orys120 Redaktor

Milovník počítačových, ale hlavně mobilních her. Ondřej se stará v Indianovi o recenze, připravuje nový pořad, který brzy startuje svou první epizodu. Brzy se dozvíte víc!

Tereza Krečová - Terka Redaktorka

Holka žijící v jiném světě - ať už v tom knižním, filmovém či herním. Nejradši si přečte nějakou knihu, zhlédne film nebo se propadne do různorodých herních světů. Sama si ráda tvoří své vlastní světy prostřednictvím krátkých povídek. Je také redaktorkou herního pořadu Indian.

Redakce webu

Tomáš Novotný Šéfredaktor magazínu

Dlouhodobý milovník her (RPG, akční, strategie), filmů (thrillery, historické), knížek (detektivky, fantasy) a psaní, zejména psaní.

Jakub Záboj - Misli Redaktor

Hráč her téměř všeho druhu, milovník šalin a člověk mírně se zabývající programováním. I přes to všechno je také redaktorem herního pořadu Indian.

Karolína Papoušková Redaktorka

Karolína Papoušková alias Kajinka, se do redakce Indiana dostala před 4 lety, hlavně díky spolupráci na Simosvětě. Dále pak spolupráce spočívala spíše ve výpomoci při různých akcích, streamech, pomáhala se správou facebookových stránek a také určitou dobu zajišťovala kontakt s fanoušky na Teamspeaku, kde se komunita držela opravdu dlouho. Ráda hraje simulátory, strategie, adventury, občas i RPG a dříve hlavně MMO RPG. .

Adam Bárta Redaktor

Hráč FPS a závodních her, programátor nadšenec, student co nesnáší čtení knih a radši se podívá na film, a konečně i redaktor webu Indiana!

Bára Slavíková Redaktorka

16letá studentka Jihlavského gymnázia. Ráda ve volném čase hraje hry, zpívá a hlavně kreslí či maluje. Milovnice hororové tématiky a příběhových her. Jednou se chce zabývat překladem.

Kdo jste?

Jsme pořad o hrách pro každého! Plně nezávislý tým hráčů, kamarádů a milovníků počítačových her. Někteří z nás se živí hraním či vývojem her profesionálně, jiní si zas jen krátí volnou chvíli; důležité ovšem je, že děláme to, co nás baví!

Jak nás kontaktovat?

Dejte nám o sobě vědět! Ať je to výtka nebo pochvala. Tip na hru nebo tip na zlepšení pořadu - jsme připraveni s vámi komunikovat.

Vysíláte v televizi?

Vysíláme pravidelně náš pořad na televizi RELAX. Pro přesné časy vysílání se podívejte do televizního programu nebo do programu na www.tvpohoda.cz

Náš pořad běží zpravidla každou neděli kolem 18:00. Archiv je na našem YouTube.

Mohu se k Vám přidat?

Momentálně nenabíráme nové členy. Vždycky to ale můžete zkusit. Stačí nás kontaktovat na našem emailu. Představte se nám a zašlete ukázkovou recenzi.

Jsi vývojář hry?

Podobně jako zájemci o členství v redakci, vývojáři nám mohou také napsat kdykoliv s jejich hrou. My se na ní podíváme a třeba se objeví v našich videích!

Kdo je za to zodpovědný?

FiolaSoft Studio
Filip Kraucher
Kandertova 129/19
Prague, 180 00
Česká republika

IČ: 75496721
DIČ: CZ9003030047 (plátce DPH)

Všechna práva vyhrazena.
Licenci a povolení k vysílání vlastní: TV Pohoda s.r.o.