Nejlepší je začít krátkým popisem toho, co vám WWE 2K Battlegrounds vlastně nabídne. Dosti slabý příběh, trochu vtipnou grafiku a v neposlední řadě pár minut zábavy. Pak vás to přestane bavit. Když jste na to sami.

Bojové hry vždy u mě patřily k těm oblíbenějším a o to víc mě potěší, když disponují realistickými chvaty a jsou patřičně brutální. Tady se tvůrci rozhodli, že od toho upustí a vmísí do akce i trochu „superhrdinské“ síly. Nechápejte to však špatně. To z toho nedělá automaticky špatnou hru, ale SAKRA, MY JSME SE TĚŠILI NA WRESTLING!

OVLÁDÁNÍ JE JEDNODUCHÉ. STAČÍ JEDNO TLAČÍTKO...

Vyhrát však není složité, stačí mít rychlé prsty a více méně mačkat všechno, co vám přijde pod ruku. A takový zápas by třeba mohl být i kvalitně komentován, no ne? No, akorát, že tady komentář nechá vaše emoce v totálním klidu, protože do zápasu vstupuje minimálně

Kampaň doprovází jednoduchý a nijak záživný příběh, který je vyprávěn formou komiksu. Najde se chlápek z ulice a šup s ním až do Wrestlemanie. A to bez jakéhokoliv tréninku. Když si ho nepřečtete, o nic vlastně nepřijdete. Kampaň je primárně určena pro odemykání postav a schopností. Pokud ji nechcete hrát, nic se neděje. Nechybí tu mikrotransakce, díky kterým si vše můžete odemknout hned.

Můžete si samozřejmě vytvořit svého vlastního hrdinu a pojmenovat si ho. Ten můj se třeba jmenuje Špíček. Jinak tu nechybí ani známé tváře.

MULTIPLAYER JE SAMOZŘEJMOSTÍ

Co se tu dá ještě dělat? Můžete si třeba s kamarádem zahrát lokální multiplayer, můžete si to rozdat i v online multiplayeru a chcete-li, rozdejte si to online ve čtyřech v kleci a nechte si namlátit. Samozřejmě se tradičně multiplayer neobejde bez bugů a propadů FPS

ACH TA CENA...

V poslední řadě už může děsit jenom cenovka této hry, která se v době tvorby recenze vyšplhala na přemrštěných 1 100 Kč (41 EUR). Plus započítejme mikrotransakce. Pardon, ale za takovou částku si takový titul dovolit nemůžeme.