Tuhle hru hráli maximálně 4 lidi - recenze In Nightmare Tuhle hru hráli maximálně 4 lidi - recenze In Nightmare 4

In Nightmare

Je tohle pokračování příšerného Balan Wonderworldu? Ano, ve své podstatě ano.

Postal 4: No Regerts - Hra horší než Anthem Postal 4: No Regerts - Hra horší než Anthem 0

Postal 4: No Regerts

Postal 4 je tady a dopadl naprosto tragicky. Upozorňujeme, že toto není klasická recenze, ale spíše jen seznam všeho, co je na hře špatně.

We Were Here Forever je další kooperativní trefou do černého We Were Here Forever je další kooperativní trefou do černého 8

We Were Here Forever

Kooperativních her pro dva je na trhu až žalostně málo. O to méně těch opravdu dobrých. Série We Were Here ale ukázala, jak se takové hry mají dělat. Čtvrtý díl na tom není jinak, ale má svá ALE.

The Stanley Parable: Ultra Deluxe The Stanley Parable: Ultra Deluxe 10

The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Hra The Stanley Parable: Ultra Deluxe nejen, že dvakrát vkročuje do stejné řeky, ona v ní dokonce plave a dělá si srandu ze všech, kdo se ji bojí. A stejně jako originál to dělá naprosto skvěle.

WWE 2K22 je konečně povedenou hrou - Recenze WWE 2K22 je konečně povedenou hrou - Recenze 7

WWE 2K22

WWE série byla posledních několik let pro mnohé jen velký vtip. Nikdo ani nevěřil, že by se série vrátila, natož ve vylepšeném stavu. Po roční pauze tu ovšem je a máme doopravdy radost.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origins - Recenze Stranger of Paradise: Final Fantasy Origins - Recenze 6

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

Hra, která by se dala popsat jako kombinace Dark Souls a Final Fantasy. Zní to jako skvělý nápad, že? To, co hraní Stranger of Paradise obnáší, se vám pokusím přiblížit v této recenzi.

V Teardown budete krást, demolovat a bavit se V Teardown budete krást, demolovat a bavit se 8

Teardown

Nezávislý Teardown po roce a půl opustil předběžný přístup na Steamu a dočkal se verze 1.0. Dočkali jsme se ale my hry, která je hotová a zábavná?

Tiny Tina’s Wonderlands je sice dobré Borderlands, ale špatná hra Tiny Tina’s Wonderlands je sice dobré Borderlands, ale špatná hra 6

Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina’s Wonderlands je samostatnou iterací v sérii Borderlands, která se snaží být odlišná. Bohužel se jí podařilo zejména nevyužít potenciál, které ji nabídly fantaskní kulisy.

Monster Energy Supercross 5 je stejný jako předchozí díly, ale dá se to Monster Energy Supercross 5 je stejný jako předchozí díly, ale dá se to 6

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 5

Bahno, jekot davu, řev krosových motorek a náročná trať před vámi. Tak by se dalo popsat, jaké to je být profesionálním jezdcem motokrosových závodů. V této recenzi se podíváme na MES 5.

Martha is Dead - Recenze italského psychothrilleru Martha is Dead - Recenze italského psychothrilleru 6

Martha is Dead

Italské indie studio LKA nám přináší hororový psychothriller Martha is Dead. Celosvětově se hra potýká s velkými technickými problémy. A to je škoda, protože její příběh vás doslova nepustí.

MLB the Show 22 není ani krůček kupředu MLB the Show 22 není ani krůček kupředu 6

MLB The Show 22

MLB the Show 22 je zářným příklad sportovních her. Vývojáři nám už dlouhé roky ukazují, jak by měli podobné hry vypadat, ovšem letošek? Letošní díl není ani malým krůčkem kupředu.

Simulátor plný chlupatých čtyřnožců - Recenze Simulátor plný chlupatých čtyřnožců - Recenze 5

Animal Shelter

Jedná se o simulátor zvířecího útulku, kde se budete starat o čtyřnohé, chlupaté a roztomilé svěřence. Všechno bude čistě pod vaší rukou, takže se připravte na pořádný nášup práce.