Mortal Shell - Turbo Recenze Mortal Shell - Turbo Recenze 6

Mortal Shell

Máme tu další copycat Dark Souls, a nebo je snad Mortal Shell něčím více?

Destroy All Humans! - Turbo Recenze Destroy All Humans! - Turbo Recenze 7

Destroy All Humans!

Už vám tak nějak všichni kolem lezou krkem? Tak popadněte svou zbraň, naloďte se na váš létající talíř a dejte jim co proto!

Red Wings: Aces of the Sky vás prožene arkádovou světovou válkou Red Wings: Aces of the Sky vás prožene arkádovou světovou válkou 5

Red Wings: Aces of the Sky

Proletíte se nebem za první světové války, zatímco si vyslechnete příběh legendárního letce. Tak legendárního, že si nejspíše to nejlepší už zažil, a vám nechal už jen průměrný zbytek.

Project Cars 3 jsou tak přístupné závody až zklamou fanoušky Project Cars 3 jsou tak přístupné závody až zklamou fanoušky 7

Project Cars 3

Fanouškům Project Cars, kteří přispěli na vývoj prvních dvou dílů, se nebude dobře spát. Slightly Mad Studios u třetího dílu vybočilo z řady přísnějších simkád.

Odflákl Ubisoft svůj pokus o Battle Royale? Hyper Scape Odflákl Ubisoft svůj pokus o Battle Royale? Hyper Scape 7

Hyper Scape

Dnes už očividně musí mít battle royale hru prostě každá společnost. Nakonec tak nevynechal ani Ubisoft a přináší nám zábavný, ale trochu odfláklý, titul.

V Assetto Corsa Competizione vás chyba přijde hodně draho V Assetto Corsa Competizione vás chyba přijde hodně draho 6

Assetto Corsa Competizione

Hra Assetto Corsa je právem označována za jeden z nejlépe zpracovaných závodních simulátorů. Platí to i u nového dílu soustředícího se na GT World Challenge Europe?

Válení v odpadcích s The Sims 4 Ekobydlení Válení v odpadcích s The Sims 4 Ekobydlení 9

The Sims™ 4 Eco Lifestyle

Do The Sims 4 konečně zavítal originální dodatek s podtitulem Ekobydlení. Od teď už bude záležet na tom, jak s odpadem naložíte a nebo jestli si s ním náhodou nebudete chtít hrát!

Kill It With Fire - Turbo Recenze Kill It With Fire - Turbo Recenze 8

Kill It With Fire

Pavoučí genocida v podobě malebně vypadající hry - jak moc zničíte své okolí, když se budete snažit zachránit svět od těchto osminohých potvůrek?

Připravte si pytle konfet, přichází Paper Mario: The Origami King! Připravte si pytle konfet, přichází Paper Mario: The Origami King! 9

Paper Mario: The Origami King

Paper Mario je tu s námi již 16 let, ale ještě nikdy nebyl tak papírový, jako teď. Vydejte se napříč pouští i mořem, a zachraňte království před zlým králem Origami.

Husa jako perfektní antihrdina - bez zákonů, bez hranic Husa jako perfektní antihrdina - bez zákonů, bez hranic 9

Untitled Goose Game

Untitled Goose Game - hra pro ty nejvíce zákeřné z nás. V roli na pohled roztomilé husy máte za úkol terorizovat životy všem lidem, které potkáte.

Při hraní Creaks uslyšíte vrzání nejen oživlého nábytku, ale i vašich mozkových závitů Při hraní Creaks uslyšíte vrzání nejen oživlého nábytku, ale i vašich mozkových závitů 10

Creaks

Creaks je nejnovější puzzle adventura vytvořena pod záštitou českého studia Amanita Design. Při jejím hraní budete muset zapojit svůj důvtip a fantazii, která vás možná i znepokojí.

Nový remake Spongeboba není špatnou hrou, rozhodně je však zklamáním Nový remake Spongeboba není špatnou hrou, rozhodně je však zklamáním 5

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated

Na remake této milované hry se mnoho hráčů těšilo, proto je škoda, že se vývojáři nezaměřili na chyby originálu a vylepšili více méně jen grafiku.