Pekelná řežba v rytmu metalu! Recenze titulu: Metal Hellsinger Pekelná řežba v rytmu metalu! Recenze titulu: Metal Hellsinger 9

Metal: Hellsinger

Nelítostná střílečka z pohledu první osoby, ve které jste závislí na hudbě, je pekelná kombinace. Studio The Outsiders se opravdu předvedlo. Koneckonců podívejte se sami na recenzi Metal: Hellsinger!

Nadmíru skvělé Xenoblade Chronicles 3 - Recenze Nadmíru skvělé Xenoblade Chronicles 3 - Recenze 9

Xenoblade Chronicles 3

Japonská RPG ušla dlouhou cestu a v mnohém slouží jakožto inspirace pro západní tituly. Xenoblade Chronicles 3 dokazuje, že tento žánr má ještě hodně co nabídnout a přichází s novými prvky.

Doom, co ti přišel z Wishe - recenze na Scathe Doom, co ti přišel z Wishe - recenze na Scathe 6

Scathe

Tohle je mladší bratránek přes čtyři kolena Doomu Eternal – seznamte se. Proč? Protože svatá válka!

Tak tohle se Legu nepovedlo - Lego Brawls Tak tohle se Legu nepovedlo - Lego Brawls 3

Lego Brawls

Když se řekne Lego, většinou se dočkáme opravdu dobré hry, bohužel v tomhle případě to nebude platit. Titul který byl původně chystaný na mobil se za každou cenu dostal na konzole a takto to dopadlo.

Mobilní hry ne vždy fungují na počítači - Little Orpheus je toho ukázkou Mobilní hry ne vždy fungují na počítači - Little Orpheus je toho ukázkou 4

Little Orpheus

Little Orpheus vznikl jako telefonní hra, která nyní zamířila k nám na počítače. Fakt, že je hratelnost přizpůsobena malým zařízením, to však tvůrcům rozhodně neudělala jednoduché.

Steelrising je souls-like ve steampunkové Paříži Steelrising je souls-like ve steampunkové Paříži 7

Steelrising

Je rok 1789 a v Paříži vypukla Velká francouzská revoluce. Ta ale nedopadne tak, jak si ji dějiny pamatují a mi se ocitáme v alternativní realitě steampunkové Paříže kde revoluci potlačili roboti.

The Last of Us: Part I je remake, který si zasloužíme The Last of Us: Part I je remake, který si zasloužíme 10

The Last of Us Part 1

The Last of Us: Part I je nejenom důkazem toho, kolik přízně si od hráčů původní hra vysloužila, ale také příležitostí, jak tento skvělý zážitek prožít znovu. A ještě o něco lépe.

Připravte se na ultimátní párty v Rabbids: Party of Legends Připravte se na ultimátní párty v Rabbids: Party of Legends 7

Rabbids: Party of Legends

Roztomilí Rabbids k nám míří ve své nové párty hře. Nejde o složitý koncept, ale přesto je těžké ho zvládnout dobře. Stojí za to si tuto hru zahrát s kamarády, nebo byste se od ní měli držet dál?

Je čas brečet u Endling - Extinction is Forever Je čas brečet u Endling - Extinction is Forever 8

Endling: Extinction is Forever

Endling - Extinction is Forever je krásná, ale tragická hra, ve které v roli liščí mámy musíte obstarat vašim mláďatům jídlo a bezpečí. Nakonec to ale není tak lehké.

Tak tahle ovce umí vystoupit z řady - Cult of the Lamb Tak tahle ovce umí vystoupit z řady - Cult of the Lamb 9

Cult of the Lamb

Cult of the Lamb je kombinace skvělého roguelike stylu a správy vesnice, který se náramně povedl. Kdo by nechtěl mít svůj mocný roztomilý kult, vedený nebojácnou ovečkou. Více v naší recenzi.

Zoomeři v akci - The Sims 4: Střední škola Zoomeři v akci - The Sims 4: Střední škola 4

The Sims 4 Střední škola

Škola volá! Uprostřed léta. The Sims 4 opět traumatizuje školou povinné i pracující hráče dalším herním rozšířením. Vyplatí se vám poslat simíky na střední?

Proč lovecké hry nejsou jen walking simulatory? – Way of the Hunter Proč lovecké hry nejsou jen walking simulatory? – Way of the Hunter 9

Way of the Hunter

Lovecké hry nejsou šálkem kávy každého hráče, přesto si najdou své fanoušky. Proč se nejedná o obyčejný walking simulátor a že není vše jen o lovu skvěle ukazuje novinka Way of the Hunter.