Jak funguje DualSense a Astro's Playroom? Neskutečná haptika konečně dorazila! Jak funguje DualSense a Astro's Playroom? Neskutečná haptika konečně dorazila! 8

Astro's Playroom

Jak asi zrecenzovat ovladač, ptáte se? Když jsem vzal do ruky DualSense, přemýšlel jsem nad tou stejnou otázkou. Naštěstí mi Sony pomohla se hrou Astro's Playroom. Dozvíte se vše o novém ovladači!

Spin-off Miles Morales je mnohem lepší Spider-Man než předchůdce Spin-off Miles Morales je mnohem lepší Spider-Man než předchůdce 9

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Miles Morales jako Spider-Man pro PlayStation 5 se nachází v poněkud prekérní situaci. Vychází jednak jako první exkluzivita pro novou platformu, jednak se snaží překonat de-facto sám sebe.

Watch Dogs: Legion - Recenze Watch Dogs: Legion - Recenze 8

Watch Dogs Legion

Watch Dogs: Legion zkouší něco nového. Jeho příběhem se nevydáte jako jeden hrdina, ale zastáváte celou organizaci DedSec. Vydejme se tedy do ulic Londýna a vybudujme odboj proti vládnoucímu Albionu.

FIFA 21 není špatná, přístup vývojářů ano FIFA 21 není špatná, přístup vývojářů ano 4

FIFA 21

Každý podzim nám EA představí novou Fifu. Každý rok čekáme, jestli konečně dostaneme revolučně změněnou hru, nebo jen starší verzi v novém kabátu. Jak to dopadlo letos?

F1 2020 rozzářil My Team mód a zachránila solidní hratelnost F1 2020 rozzářil My Team mód a zachránila solidní hratelnost 8

F1 2020

Před příchodem nové generace vyjíždí na trať každoroční stálice. Jak se studiu Codemasters letos daří v královně motorsportu? To a mnohem víc se dozvíte v recenzi.

Iron Harvest vám ukáže propracovanou alternativní minulost Iron Harvest vám ukáže propracovanou alternativní minulost 8

Iron Harvest

Alternativní svět 1920+ vás zavede do světa odehrávající se těsně po velké válce, v němž se kromě běžných vojáků objevila i spousty dieselových mechů. Jak výlet do alternativní reality dopadl?

Angry Gelu recenzuje Serious Sam 4 Angry Gelu recenzuje Serious Sam 4 5

Serious Sam 4

Croteam po letech čekání vydal pokračování, tedy spíše prequel, své známé série Serious Sam. Obstojí tato střílečka ze staré školy moderním požadavkům hráčů? Asi ne, ale stejně je to pecka!

Crash Bandicoot 4: It's About Time je pecka napěchovaná nostalgií Crash Bandicoot 4: It's About Time je pecka napěchovaná nostalgií 10

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Crash Bandicoot přepisuje dějiny, a tak tu máme druhý čtvrtý díl! Jak si tedy vede tento reboot? Dosahuje na kvality původní trilogie?

WWE 2K Battlegrounds, může to být horší? - Turbo Recenze WWE 2K Battlegrounds, může to být horší? - Turbo Recenze 5

WWE 2K Battlegrounds

Další počin ze světa WWE je tu, ale tentokrát sází na vtipnou grafiku, a hlavně nezapomíná na mikrotransakce, bugy ani propady FPS. Co dalšího se ještě nepovedlo?

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 předvádí návrat ve velkolepém stylu Tony Hawk's Pro Skater 1+2 předvádí návrat ve velkolepém stylu 9

Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Šikulové z Vicarious Visions, kteří skvěle zvládli Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, předělali první dva díly Tony Hawk's Pro Skater a postarali se o dvě nostalgie v jednom pořádném balení.

WRC 9 - Turbo recenze WRC 9 - Turbo recenze 8

WRC 9

WRC 9 je hra s oficiální licencí pro světové rallye. Ve srovnání s předchozími díly sice nepřináší mnoho změn, i tak ale stojí nejnovější hra za vaši pozornost.

Surgeon Simulator 2 není špatná hra, pokud máte kamarády Surgeon Simulator 2 není špatná hra, pokud máte kamarády 6

Surgeon Simulator 2

Pokud jste nedostali lékařský diplom po dokončení prvního Surgeon Simulatoru, pravděpodobně ho nedostanete ani po dokončení toho druhého. Přesto tato nová hra stojí za zkoušku, byť místy silně drhne.