Tell Me Why není kontroverzní, ale silně odlišnou adventurou Tell Me Why není kontroverzní, ale silně odlišnou adventurou 7

Tell Me Why

Ačkoli se může zdát, že příběhová adventura s transgender postavou v hlavní roli je pouze propagandistickým hlásáním, Tell Me Why od tvůrců Life is Strange vám odvypráví mnohem hlubší poslání.

Strategie Nebuchadnezzar dokazuje, že zlaté české ručičky stále umí Strategie Nebuchadnezzar dokazuje, že zlaté české ručičky stále umí 8

Nebuchadnezzar

Tato nenápadná strategie, kterou si vzal na starost dvoučlenný tým z Česka, do žánru nevnáší jen svěží vítr, ale i neskutečnou nostalgii.

Fungovalo by CS: GO ze třetí osoby? Rogue Company - Recenze Fungovalo by CS: GO ze třetí osoby? Rogue Company - Recenze 6

Rogue Company

Rogue Company je free-to-play kompetitivní střílečka ve stylu Valorantu nebo CS: GO, akorát ze třetí osoby. Je však důvod, proč tento styl hry dosud úplně neexistoval. Jednoduše moc nefunguje.

Empire of Sin se snaží vést mafii jako podnik Empire of Sin se snaží vést mafii jako podnik 5

Empire of Sin

Empire of Sin je zajímavý titul, nesnaží se totiž ukázat mafiánský život jen tou agresivní formou, ale chce ukázat i tu ekonomickou cestu.

Little Nightmares 2 je skvělé, ale vyspoilerované z trailerů Little Nightmares 2 je skvělé, ale vyspoilerované z trailerů 8

Little Nightmares 2

Očekávané pokračování logické hororové hry v pokrouceném světě je tu a ačkoliv se velmi povedlo, máme z něj takový zvláštní pocit neuspokojení...

Yupitergrad je virtuální Spider-Man v Rusku Yupitergrad je virtuální Spider-Man v Rusku 7

Yupitergrad

Takzvané swing hry jsou poslední dobou ve virtuální realitě velmi oblíbené, ale již dost bylo Spider-Mana! Přichází čas ruského soudruha ve vesmírné stanici!

Destrukční derby se vrací?! Destruction AllStars perfektně doplňuje trh Destrukční derby se vrací?! Destruction AllStars perfektně doplňuje trh 7

Destruction AllStars

Je libo vysokou rychlost, kousky auta všude po bojišti a šílené postavy? Destruction AllStars je odreagovačka, na kterou mnozí z vás čekají.

The Medium je v příšerném stavu, ale má skvělý příběh The Medium je v příšerném stavu, ale má skvělý příběh 8

The Medium

Nová hororová adventura od Bloober Team vyšla po dlouhých 9 letech ve vývoji. Existování v dvou světech v jednu chvíli je výborný koncept, který vám počítač pravděpodobně neutáhne.

Mario Kart Live: Home Circuit promění váš obývák v závodní trať Mario Kart Live: Home Circuit promění váš obývák v závodní trať 8

Mario Kart Live: Home Circuit

Na různé pokusy Nintenda o interaktivní formy hraní jsme si tak nějak zvykli. Nyní však přichází možnost zažít závody s červeným instalatérem tak, jak je ještě neznáme: s využitím rozšířené reality.

Hitman 3 je skoro perfektním zakončením skvělé trilogie Hitman 3 je skoro perfektním zakončením skvělé trilogie 9

Hitman 3

Agent 47 se v dalších šesti lokacích snaží nadobro zbavit organizace Providence. Trilogie World of Assassination sice možná tímto dílem končí, ale lepšího zakončení jsme si přát nemohli.

Bugsnax je víc než jen hříčka pro děti Bugsnax je víc než jen hříčka pro děti 8

Bugsnax

Nenechte se zmást krásným a roztomilým vzhledem, protože Bugsnax i přes svůj dětský vizuál toho v sobě skrývá daleko víc než je jen hromada chodícího jídla všude kolem vás.

Sam & Max Save the World se vrací v remasteru Sam & Max Save the World se vrací v remasteru 8

Sam & Max Save the World

Máme tu další remaster! Tentokrát se vracíme k ikonické point & click adventuře Sam & Max Save the World z roku 2006. Už tehdy to byla velice vtipná hra, která byla postavena na hláškách a hádankách.