Stručně: Beyond Good & Evil 2 přebírá nelichotivé prvenství a GTA Online má miliardáře

Dobré ráno. Beyond Good & Evil 2 přebírá nelichotivé prvenství. GTA Online má prvního miliardáře. Microsoft se zajímá o akvizice v Japonsku. Embracer Group připomíná, co vše vlastní.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 29. září

Dobré ráno. Brzy nové informace o remaku Dead Space. Pozvánky do bety Diabla 4. GOTY edice Far Cry 6. Nové vozy do Gran Turisma 7. Vylepšení pro Man of Medan a Little Hope. A další zprávičky.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 27. září

Tajemná hra Silent Hill: The Short Message. Lovecká hra od autorů Dynasty Warriors a EA. Dying Light 2 chce modifikace i na konzolích. Take-Two přestává financovat hru tvůrců Outriders.

Stručně: Dost bylo toxických komentářů a AI generuje hlasy

Záhadný projekt ve světě Halo. Fanouškovská ukázka Marvel’s Wolverine na UE5. Call of Duty samostatně. Na PlayStation vychází Century: Age of Ashes. Pátá hratelná frakce v Dune: Spice Wars.

Stručně: Informace o dalším odkladu Stalkera 2 jsou absurdní, strach o NFS a tvorba mapy GTA 6

Fanoušci sestavují mapu GTA 6. Steelrising dostane New Game Plus. Vadí vám zvuk při zapnutí Xboxu? 50 nejlepších hráčů v NHL 23. Šéf Microsoftu přesvědčen o akvizici Activisionu Blizzard.

Stručně: Jaký bude remake Splinter Cell a velký výprodej her

Kojima spolupracoval na luxusních hodinkách. Úspěch Cyberpunku 2077. Tiny Tina’s Wonderlands překonala očekávání. Mario + Rabbids Sparks of Hope hlásí hotovo. Tvůrce cheatů žaluje vývojáře.

Stručně: Přípravy v Microsoftu na rok 2023, posila z PlayStationu v Tencentu

Dvojsmysl v názvu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom nehledejte. YouTuber porušoval NDA a omylem se odhalil. Velikost očekávaného God of War: Ragnarök. Nejprodávanější hry ve Velké Británii.

Stručně: Cyberpunk 2077 dostal druhou šanci a Nathan Drake oslavuje patnáctiny předčasně

Hledá se mapa v Call of Duty: Modern Warfare 2. Xbox Series X/S je hodnější. S Crashem Bandicootem se prý setkáme hned dvakrát. Nathan Drake dostal občanku předčasně. Elden Ring bude mít deskovku.

Stručně: Uniklý zdrojový kód GTA 6 je velký průšvih

Čeká nás pracovní týden, který bude poznamenán masivním únikem z Grand Theft Auto 6. Hacker tvrdí, že má zdrojové kódy GTA 5 a testovací verze GTA 6. Co vše se píše na internetu?

Stručně: Elden Ring má první ocenění Hra roku, Epic rozdává další dvě hry

Dobré ráno. Ve FromSoftware nejspíš nemají moc chuť slavit, když jejich mateřská společnost řeší korupci týkající se olympijských her v Tokiu 2020. Xbox aplikace na PC ukáže herní dobu.

Stručně: Super Sonic, ochrana pro FIFA 23, ambice u Rise of the Ronin

Dobré ráno. Český příběhový trailer God of War: Ragnarök. Lákání na dnešní prezentaci Xboxu. Úspěch Call of Duty Mobile. Další odchod vedoucího ze studia 343 Industries.

Stručně: Další Zaklínač, prototyp menšího Steam Decku, Discord na Xboxu, nejlepší hráči ve FIFA 23

Dobré ráno. Další řady Zaklínače mají mít zelenou. Deathloop se brzy objeví na Xboxu a v Game Passu. Tvůrci Dynasty Warriors chystají konkurenci pro Monster Hunter. Sifu míří na Switch.