Vyznáte se ve světě zločinu? Zjistěte to v kvízu Grand Theft Auto

Nejen trvale astronomické prodeje GTA V naznačují, že na světě nejspíš není nikdo, kdo nikdy nehrál aspoň jednu hru ze série Grand Theft Auto. A kdo tvrdí opak, ten ji hraje dodnes.

Jak dobře znáte sérii Resident Evil? Vyzkoušejte náš kvíz

Dokážete si vzpomenout na jména postav, lokace, kde se hra odehrává, nebo například na vůbec první typ nebezpečného viru?

Hodujete rádi? Tak prověřte své znalosti jídla a pití z her

U příležitosti vánočního obžerství vám přinášíme kvíz s otázkami věnovaným jídlům a pití ve hrách. Tak se ukažte, jaký jste jedlík v tomhle případě a užijte si konec roku 2021.

Jak se vyznáte ve hrách od Bohemia Interactive? Zjistěte to v našem kvízu

Bohemia Interactive minulý týden konečně řádně představilo svou buducnost, která se nese ve znamení herního enginu Enfusion. To je dostatečný důvod k tomu, abychom si připomínali také minulost studia.

Kvíz na téma české hry dekády! Co víte o Kingdom Come: Deliverance?

Dokážete si vzpomenout na všechny zajímavosti, easter eggy a jména postav, které jste společně s Jindřichem mohli při putování českou zemí potkat?

Jsi vlastenec? Otestuj své znalosti o česko-slovenských hrách

Vyznáte se v historii a vybavíte si některé okamžiky z českých a slovenských her? Pojďte si svou paměť otestovat v našem speciálním kvízu.

Je s vámi Síla? Ověřte si to v našem Star Wars kvízu

Pro zástupy fanoušků Star Wars po celém světě je 4. 5. významný den, připadá na něj oficiální Star Wars den (May the Fourth). Při příležitosti tohoto dne jsme si pro vás připravili velký kvíz.

Víkendový kvíz s obecnými znalostmi ze světa her - #02

Sledujete pravidelně novinky z herního světa? Vyznáte se v nejrůznějších značkách a žánrech? Zkrátka se orientujete v herním světě? Pak nám to můžete dokázat v našem víkendovém kvízu!

Víkendový kvíz s obecnými znalostmi ze světa her - #01

Sledujete pravidelně novinky z herního světa? Vyznáte se v nejrůznějších značkách a žánrech? Zkrátka se orientujete v herním světě? Pak nám to můžete dokázat v našem víkendovém kvízu!

Nevíte, jakou životní cestu zvolit v Cyberpunku 2077? Náš osobnostní kvíz vám poradí!

S blížícím se příchodem Cyberpunku 2077 jsme se začali ptát, s jakou životní cestou vlastně budeme začínat. Na popud toho vznikl i tento osobnostní kvíz, který nám i vám poradí.

KVÍZ - Jak moc jste dobří impostoři nebo crewmati v Among Us?

Among Us se ze dne na den stalo masivním hitem, který v aktuální chvíli zná snad úplně každý. Ale je tomu skutečně tak? SKUTEČNĚ znáte Among Us? To ověří náš kvíz!

KVÍZ - Oprašte si své znalosti Crashe Bandicoota před vydáním čtvrtého dílu

Crash Bandicoot 4: It's About Time se nezadržitelně blíží. Než ale ten zázračný pátek přijde, oprašte si s námi vaše znalosti předchozích tří velkých dílů této série.