LOGO

10. září vyjde nový herní balíček k The sims 4 s názvem Relm of Magic

Film Sonic the Hedgehog odložen na únor 2020.

THQ Nordiq: 'Dead Island 2 je stále ve vývoji.'

RAGE 2 je hotové.

A Apex Legends bylo zabanováno již přes 750,000 cheaterů.

World War Z za jeden týden prodala 1 milión kopií.

A Plague tale: Innocence je hotové.

Bloody Palace pro DMC 5 byl spuštěn.

Control vyjde 27. srpna.

PS VR slaví 4 milióny prodaných kusů.

Událo se

Jako mě to vcelku nevadí, že si platí exkluzivity, protože to dělá spoustu jiných firem. Třeba Apple si koupil exkluzivně na mobilní platformy beyond a steel sky 2, takže lidi, co mají android, jako já, tak nám zbývají jenom hrát MAM VII, či God of war na emulátoru. Jinak je vcelku kruté exkluzivitu vytvářet pár dní před vydáním, ale hold to je byznys a ten je krutý. Vývojáře hry podporuji v tom, že slíbil komunitě, že hra vyjde i Steamu a tak to chce nechat, což se cení a není pro něj hlavně dobrým tahem, naštvat své fanoušky, když je INDIE vývojář.

+ dalších 1 komentářů

Musím maximálně souhlasit s redaktorem. Epic je pro mě vítaný konkurent Steamu a nemůžu se dočkat dne kdy se nejen Steamu vyrovná, ale celej ho převálcuje. Jelikož Steam je jen ztrouchnivělá, neinovující platforma, která měla celou dobu jasný monopol. A teď se bude muset zase rozhýbat.

Vcelku dlouho čekám a velice se těším. Také velmi doufám, že tam nebude to, co jsem psal v diskuzi :-)

+ dalších 1 komentářů

no jo, aktivita se vyplácí xd

Já to vidím takhle: downgradujou to jako Zaklínače 3, aby to zvládla i GTX 1050... Vsadime se? :)

Tak jsou i hry kde velká prázdná mapa tolik nevadí. Třeba mě napadá Mad Max kde prázdnost toho světa je tak trochu pointa.

Spousta her je rovnou ohlášeno na Epicu, od doby co schytalo hate Metro Exodus se už tak často neděje, že by se oznámená hra na Steamu přesunula na Epic... Někdy ale například Indie vývojáři potřebuji peníze na dokončení hry... Přesným příklad je Ooblets, kdyby nedostali nabídku od Epicu, tak hra vyjde dřív a nedokončená a pokud by něco vydělala, hru by postupnými updaty dokončili. Ale je tam to slovo "pokud". Epic jim dal jistotu.

Všichni víme že tam bude downgrade ale i tak to bude muset být extrémně dobře optimalizovaný aby to utáhli slabší počítače a bude to určitě potřebovat novější 6 core cpu a 1660 ti.

To že se pořád Epic snaží brát hry steamu mě už začíná dost štvát. Hra která byla slíbena na steamu tam má zůstat ale Epic dává tak přehnaný peníze že to nejde odmítnout. Tady se nejde zlobit na vývojáře ale na Epic a oni pořád řikaj že to je pro dobro všech. TechLinked na to udělal celkem dobrý video

Do bety už jsem se přihlašoval před asi 2 měsícema a ani nevim že to je od 18 :D Nevim co pořád s tim věkem všichni maji. Zlatej Indian :)

Rozhodně o něco menčí mapu která žije aktivitama než obrouvskou "mrtvou" mapu uvidíme ve hře pak jak to dopadlo.

K tomu že se ti líbilo že jeden simík rybařil a druhý večeřel...to můžeš stále, v každém sousedtsví je rybářské místo, najdeš tam collectibles a potkáváš simíky, načítání máš jen pokud změníš pozemek a ani tak to není načítání dlouhé několik minut jako tomu bylo u trojky když jsi save otvíral...nehledě na to, že ve čtyřce máš celý svět propojený, můžeš cestovat mezi městy a potkávat tamní simíky, ve trojce pokud jsi simíky přestěhoval do jiného města, ztratili dosavadní vztahy a svět byl otevřený v podstatě na úrovni jednoho města :) takže bych řekla že čtyřka má ten svět daleko otevřenější než trojka, ačkoliv je rozčleněný na sousedství, ale pořád máš k dispozici celý svět, všechna města, takže se můžeš stěhovat a cestovat dle libosti, to ve trojce nešlo

Prý s tím má něco společného Tobi z Warhorse studios

V článku zmiňuji hru Ooblets, možná máš namysli tu, nicméně vývojáři své důvody vysvětlili, potřebovali peníze na dokončení hry, akorát použili trochu sarkasmu a to se hráčům nelíbilo.

Za mě správný rozhodnutí, pokud fanoušci počítali se Steamem, bylo by od něj hnusný hodit to na Epic Exclusive. Jeden z mála co se nenechal překecat penězma, pokud se nepletu tak nedávno někdo měl stejný případ, ale přijal nabídku od Epicu a dostali od fanoušků pořádnej seřvák.

Já osobně preferuji Steam a když bylo vydáno Metro Exodus, tak jsem měl v plánu si ho na Steamu koupit, ale kvůli přechodu na Epic si ho nechci zahrát.