LOGO

Na sněžné mapě v PUBG si můžete zahrát již nyní.

Fortnite sezóna 7 je tady, více informací již brzy!

Anthem má mít pořádně temného záporáka.

Dead by Daylight přechází na dedikované servery.

Forza Horizon 4 - Fortune Trailer DLC si budeme moci zahrát už 13. prosince.

Sayonara Wild Hearths bude novou rytmickou hrou pro Switch.

V Rocket League si nyní budete moci zajezdit v autech McLarenu.

Marvel Ultimate Alliance 3 nám opět propojí svět Marvelu a to exkluzivně na Nintendo Switch.

V Overwatchi se dočkáme nové hratelné postavy, kterou je kovbojka Ashe.

McCree je hlavní postavou nového animovaného shortu, který nám představil Blizzcon 2018.

Událo se

Kdy už se to vyhlásí??

Skvělý díl! Frustraci s Fiolou sdílím absolutně chápu to, když rupnou nervy a všechno musí vypnout. Sám jsem zažil takový Trigger. Jediné kde s Vámi nesouhlasím je FAR CRY 5 (rozhodně nejdu do opozice se singleplayerem ten příběh byl divný a recyklace prostředí je děsná), ale to co Ubisoft zvládnul s editorem map je prostě wow! :) Vytvořil jsem například mapu Ratají z KCD a skvěle se v tom dá odreagovat (dokonce ten editor funguje skvěle i na Xboxu). Každopádně přeji i já celé redakci indiana šťastné a veselé :)

cactuz254 napsal uživatelskou recenzi ke hře Call of Duty: WWII před 9 hodinami

Za mě, toto byla velice očekávaná hra tohoto roku. Miloval jsem hru Call of Duty 1 a také 2. A hra mě nezklamala. Hra má solidní grafiku a dostatek zbraní, klasické herní mody. Pokud jste fanoušek série, a máte rádi tuto sérii, tak určitě nezklame. Pokud jste nikdy nehráli žádnou hru od série Call of Duty, a chce rychlou akci jak singleplayeru tak multiplayeru, neuděláte určitě chybu a myslím jsi, že hra jsi zaslouží místo ve vaší Steam knihovně. 8/10

cactuz254 napsal uživatelskou recenzi ke hře Battlefield V před 10 hodinami

Battlefield V je prakticky to samé dokola. Hra obsahuje spoustu nepřesností a to nejen u zbraní, ale i například u uniforem. Ale pokud jste fanoušek Battlefield série, tak hra určitě nezklame. 3/10 BODU.

Ty jo myš dražší než sluchátka, zajímavý.

Jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál a také jsem si ji patřičně užil (nahráno 111 hodin). Hra má krásnou grafiku, která upoutá vaši pozornost už od začátku, příjemnou hudbu od Joe Hisaishiho, kterého milovníci filmů od studia Ghibli dobře znají, zábavné charaktery , povedený příběh. Hra obsahuje velkou nálož questů, díky kterým se vaše království rozrůstá. Za mě 10/10 Recenzováno na PC verzi, která zde není na výběr.

A grafickou kartu to má jakou jestli se můžu zeptat 😕

+ dalších 2 komentářů

Bojím se, že to dopadne jako Far cry primal...