LOGO

10. září vyjde nový herní balíček k The sims 4 s názvem Relm of Magic

Film Sonic the Hedgehog odložen na únor 2020.

THQ Nordiq: 'Dead Island 2 je stále ve vývoji.'

RAGE 2 je hotové.

A Apex Legends bylo zabanováno již přes 750,000 cheaterů.

World War Z za jeden týden prodala 1 milión kopií.

A Plague tale: Innocence je hotové.

Bloody Palace pro DMC 5 byl spuštěn.

Control vyjde 27. srpna.

PS VR slaví 4 milióny prodaných kusů.

Událo se

O Fezu jsem slyšel samé dobré ohlasy... Děkuji za informování o tom, že je zdarma ;)

Už pátej režišér? Buď to bude hodně náročný nebo příběh filmu je tak nudný, že se to nedá ani nějak normálně natočit:D

Nejde o mě, jde o nás, o hráče. A to že budou, alespoň doufám minimálně 2 rovnocenní konkurenti. Ztratí tak monopolní společnost Steam možnost ždímat peníze jak z vývojářů, tak hráčů. Vadí mi že Steam nic za posledních, troufnu si říct 10 let, nezlepšil, nevytvořil, jen hnil a cpal se penězma nás všech. A kdo z toho co měl? 10 let starý neměnící se interface, stejně funkce, žádný pokus o nějaké zlepšení. Minimálně každý z nás do toho nacpal mraky peněz a co třeba nějaký odměny? Máš v knihovně milion her a kdyby byl Steam co k čemu tak za ty léta by ti jednou za uherák mohl říct. Hele Pepo Vomáčko, koukám že máš bambilion her v knihově, líbí se nám že využíváš naší službu, tady máš nějakou hru zdarma, jedné co chceme, třeba aby si na ní napsal hodnocení a máš jí free. Ale to ne. Steam je prostě vyhnilá platforma která potřebuje očistu. Aby si vážila jak hráčů tak vývojářů a nemysleli si že mají všechno stejně v kapse a nemusí inovovat. Tak to je ve zkratce to proč se mi líbí Epic a jak na to jdou a že mají vůbec chuť do toho jít. Baví mě

Borderlands 3 a Control mi nepřijdou jako chudý indie hry a takových je víc. Epic nemá achievmenty což mi vadí nejvíc. Neviděl jsem tam ani filtrování a přijde mi to dost nepřehledné. Steam neni jen o hrách a jsou tam zajímaví věci. Epic slibuje a nemá nic a já nemám moc důvod jít na jejich store (pokud nepočítám hry zdarma). Jsem rád že má steam konkurenci ale jejich způsob se mi vůbec nelíbí. A logen177 to by pak neměl epic konkurenci takže by sis moc nepomohl.

Zase Minecraft ?!? :D

za to jsem rád witcher 3 mi přišel až moc velký (dohrál jsem nedávno) a už jsem toho pak měl až až :D já jsem hlavně zvědav na ty auta a ten boj, střelbu z první osoby který mám osobně radši :)

přesně tak to vidím není problém exkluzivita na epicu kde launcher je free ale na konzoli kterou fakt nechci a stojí 10k :D navíc je dobré aby se steam a epic začali předhánět a něco dělat

+ dalších 1 komentářů

Ty včely mě tak dneska potěšily! Ale domnívám se, že se inspirovali Terrarií, na čemž není nic špatného. Těším se na finální verzi. A ostatní novinky taky bezva, díky ❤️

Na ten Age of empires 2 se velmi těším. Je to, kvůli tomu, že jsem, jako první hrál 2 a mám na ní pár hezkých vzpomínek. Také se hlavně těším na ukázání traileru na Age of Empires 4 a velmi doufám, že z toho nestane Empire earth.

Ty včelky mě překvapily.

jasně, ale mad max je taky akční adventura, kterou hraješ 20h max a to auto ta přeprava je tam to hlavní lákadlo, to se moc s open world RPG nedá srovnávat

Nechápu to, že jestli si to chci zahrát na android, tak mi musí být 18+.

Co se týče toho FEZu, tak je fakt škoda, že Phil Fish zrušil to pokračování. Mě fakt naštval, když oznámil pokračování a chvilku na to to zrušil.

Za mě si myslím, že honění se za velikostí všeho je zbytečné mě bude stačit, když to bude mít pořádný dospělý příběh jako zaklínač. Proč má být vše obrovské? Stačí když to bude zábavné.

To, že bych si ty barvičky nekoupil ani kdybych na ně měl neznamená, že to pro mě není přínosná recenze. Prostě je dobré se dozvědět více o i o věcech se, kterými člověk nesouhlasí :)