Studio Giants Software pro Farming Simulator 19 chystá rozšíření Alpine Farming, které do hry přináší novou mapu, nové značky a vozidla. Novinky předvádí gameplay trailer.

Rozšíření Alpine Farming obsahuje přes 30 nových vozidel a součástí farmářského vybavení, věrně reprodukovaných ve spolupráci se známými značkami orientovanými na farmaření v horském prostředí.

„Naučte se používat stroje jako Aebi CC 66, úplně první motorovou sekačku v sérii Farming Simulator. Vyzkoušejte si hrabač SIP FAVORIT 254 s jedinečnou obracečkou sena anebo používejte nástroje od rakouské značky Pöttinger s celou řadou vybavení. Využijte multifunkčního vozidla LINDNER UNITRAC 122 LDRIVE, které můžete snadno zkombinovat s STÖCKL MISTRAL 3400 SR pro rozhazování hnoje, s nádrží na hnůj AGRAR ADF 3200 nebo s nakladačem LÜÖND SWISS-ELITE S31,“ uvádí tisková zpráva.

Vývojáři ukazují tři nové traktory, které rozšíří garáž s více než 450 stroji ve hře Farming Simulator 19. Poprvé v historii značky můžete řídit plně elektrický Rigitrac SKE 50 a zjistit, jak (možná) ožil, ve speciálním halloweenském videu:

Nová mapa se jmenuje Erlengrat a je inspirována alpskými regiony ve Švýcarsku, Rakousku a jižním Německu. Tato mapa nabízí malebnou a klidnou krajinu rozprostírající se na obrovské zelené louce s vysokými horami. Pečovat budete o plodiny a zvířata v kopcovitém terénu s křivolakými cestami. Vychutnáte si také osobní vlaky a výtahy s vozíky, které se pohybují z kopce a do kopce v jasně modré obloze.

Přečtěte si také: Nový Farming Simulator letos nevyjde, místo něj tři DLC pro Farming Simulator 19

Rozšíření Alpine Farming Expansion pro Farming Simulator 19 vyjde 12. 11. na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pokud nemáte základní hru, a přesto se chcete stát zdatným farmářem, tak si můžete pořídit ultimátní verzi Farming Simulator 19, Farming Simulator 19 Premium Edition, která obsahuje všechna DLC a rozšíření.

Farming Simulator 19 obsahuje české titulky ve verzích pro PC a PS4.