Dva měsíce jsme čekali na první trailer. Při oznámení příběhové adventury Alfred Hitchcock – Vertigo podle psychologického thrilleru Závrať od režiséra Alfreda Hitchcocka jsme se mohli podívat pouze na teaser. První trailer je o 30 sekund delší a umožňuje nám nahlédnout do hry, jež láká na nový druh psychologického thrilleru a tenkou hranici mezi realitou a fantazií.

Spisovatel Ed Miller vyvázl bez úhony z autonehody v Brony Canyonu v Kalifornii. Přestože ve vraku auta nebyl nikdo nalezen, Ed trvá na tom, že cestoval se svou ženou a dcerou. Traumatizován touto událostí začne trpět silnou závratí. Při zahájení terapie se pokusí odhalit, co se onoho tragického dne skutečně stalo.

Vývojáři lákají na exkluzivní, originální příběh o posedlosti, vzpomínkách, manipulaci a šílenství. Vše je volně inspirováno mistrovským dílem Alfreda Hitchcocka – filmem Závrať (v originále Vertigo).

Alfred Hitchcock – Vertigo má v letošním roce vyjít na PC, zatímco na konzole PlayStation, Xbox a Nintendo Switch se titul dostane až v roce 2022.