V novém gameplay traileru na akční horor Succubus se podíváme na souboje proti Amazonkám. Ty se díky své rychlosti a obratnosti dokážou vyhnout vašim útokům a občas vás i překvapit.

Succubus je akční horor, který láká na intenzivní a brutální akci pomocí všelijakých zbraní a pyrokineze. Hra se odehrává v bohatém a rozmanitém pekelném světě. Jde o prostředí plné pastí, nepřátel a bojů s různými nepřáteli, včetně velmi nebezpečných bossů. Vývojáři připravují rozšířený strom dovedností, zbraně a brnění, které ovlivňují statistiky hráče, a možnosti pro přizpůsobení postavy i Hubu.

To vše máte prožít v roli divoké a chtivé démonky Sukuby, která odmítá roli královny a místo luxusu si vybrala život v divočině.

Podle tiskové zprávy nedávno proběhl uzavřený test alfa verze. Hráči poskytli vývojářům cennou zpětnou vazbu a měli pozitivně hodnotit rovnováhu jednotlivých zbraní, bojový systém, level design i vizuál. „Jsme na dobré cestě k vytvoření hry, která splňuje očekávání našich fanoušků,“ poznamenali tvůrci.

Než se začnete radovat a těšit se na tuhle hru, tak je nutné připomenout, že její autoři stojí i za nechvalně proslulým titulem Agony. Raději bych byl obezřetný, aby Succubus nedopadl stejně.