Popularitu přenosných konzolí zkusí využít i Razer. Nyní láká na nový handheld

Sony sice pohřbila přenosnou konzoli PS Vita, ale po vydání Nintenda Switch bylo jasné, že handheldy mají pořád potenciál. Popularity tohoto segmentu zkusí využít i Razer.

Stručně: Beyond Good & Evil 2 přebírá nelichotivé prvenství a GTA Online má miliardáře

Dobré ráno. Beyond Good & Evil 2 přebírá nelichotivé prvenství. GTA Online má prvního miliardáře. Microsoft se zajímá o akvizice v Japonsku. Embracer Group připomíná, co vše vlastní.

novější příspěvky z 29. 9. starší

Připraveni na draky? World of Warcraft: Dragonflight má datum vydání

Prostřednictvím minutu a půl dlouhého gameplay traileru oznámila společnost Blizzard datum vydání World of Warcraft: Dragonflight. Co na hráče čeká na Dračích ostrovech?

90VTEŘIN Epizoda S8E71

Lasufova Revolta!

Veletrh E3 se nám v přístím roce vrací, Star Wars hra jednou za 6 měsíců, odklad Skull and Bones a Lasufovo TED talk v dnešní epizodě 90HODIN

Google ukončí cloudovou herní službu Stadia a všem vrátí peníze

Společnost Google kope další hrob, aby do něj uložila svou cloudovou herní službu Stadia. K ukončení provozu dojde už začátkem příštího roku. Majitelům budou vráceny peníze za hardware i hry.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E42

Jak dlouho tohle ještě budeme trpět?

Mladík si jde sednout do vězení za zpronevěření GTA VI, zjistíme, jak herní žurnalistika vůbec není stresující a dojde také na herního AVATARa, který podle všeho ohromil nejen Camerona.

Znepokojivý horor Scorn vyjde o týden dříve

Tak tomuhle říkám překvapení. Atmosférická hororová akce Scorn, která je inspirovaná H. R. Gigerem, vyjde o týden dříve. Dnes to oznámilo studio Ebb Software a přidalo nový trailer.

TECHFEED Epizoda

Co vše představila Nvidia? DLSS 3.0 a lepší umělá inteligence!

Po dvou letech čekání jsme se konečně dočkali. Je tu nová generace grafických karet od Nvidie. Nejsme tady ale od toho, abychom vám jen vyjmenovali specifikace. Pokusíme se shrnout to nejzajímavější.

Sackboy: A Big Adventure vyjde na PC už za měsíc. Blíží se také Returnal

Aktualizace: Článek doplněn o oficiální trailer a detailní systémové požadavky. Plošinovka vyjde už koncem října letošního roku.

Duo vybavení pro hráče – sluchátka a klávesnice Steelseries

Společnost Steelseries nám na zkoušku poslala dvojici jejich zařízení, která jsou vhodná pro hráče. V tomto HW testu se tak mrkneme na herní klávesnici Apex Pro Mini a herní sluchátka Arctis Nova Pro.

Need for Speed má stihnout konec roku. Jaké bude?

Čekání na představení nového Need for Speed, které má vyjít do konce letošního roku, nezvěstí nic dobrého. Teď to vypadá, že k oznámení nového dílu arkádových závodů dojde brzy.

Žádné střihy a žádné obrazovky s načítáním v remaku Dead Space

Remake vzniká za doprovodu skalních fanoušků Dead Space. Ti byli v brzké fázi vývoje pozváni a tvůrci s nimi diskutovali své nápady, zjišťovali jejich názory atd.