Sdělení od partnera

Sackboy: A Big Adventure vyjde na PC už za měsíc. Blíží se také Returnal

Už za měsíc na počítače vyjde PlayStation exkluzivita Sackboy: A Big Adventure. Plošinovka od studia Sumo Digital bude na Steamu a Epic Games Store. Blíží se také střílečka Returnal.

Upoutávka na vydání Overwatch 2 a nové informace

Do vydání hry Overwatch 2 zbývá ještě necelý týden. Láká na něj nový trailer, který představuje nové hrdiny, mapy a přechod na free-to-play model. Kromě toho ale i spousta nových podrobností.

Dobrodružství malého domorodce v KAKU: Ancient Seal

Akční dobrodružná fantasy adventura KAKU: Ancient Seal má skvěle našlápnuto k tomu, aby se vydala ve šlépějích konkurenční Kena: Bridge of Spirits. Podívejte se.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 29. září

Dobré ráno. Brzy nové informace o remaku Dead Space. Pozvánky do bety Diabla 4. GOTY edice Far Cry 6. Nové vozy do Gran Turisma 7. Vylepšení pro Man of Medan a Little Hope. A další zprávičky.

novější příspěvky z 28. 9. starší

Prodeje Cyberpunku 2077 překonaly hranici 20 milionů kopií

Cyberpunk 2077 skutečně chytil druhý dech. Dokazují to nejen stoupající čísla hráčů na Steamu, ale také zvyšující se prodeje. Od dubna tohoto roku se prodaly další dva miliony kopií.

Pirátský „blockbuster“ Skull and Bones od Ubisoftu ani letos nevyjde

Tohle už není vtipný, Ubisofte. Francouzská společnost opět odkládá problematickou pirátskou hru Skull and Bones. Ta tedy zestárne ještě více. Jaký důvod k tomu Ubisoft má?

Základní PS Plus v říjnu ve znamení závodů, DC bojovky i nevšední akce

V říjnu budou předplatitelům základního tarifu PlayStation Plus, takzvaného PS Plus Essential, opět nabídnuty tři hry. Které Sony tentokrát vybrala a čím zaujmou?

Age of Empires 4 dodatečně obdrží českou lokalizaci

Microsoft se připravuje na oslavu 25. výročí série Age of Empires. Společnost hodlá 25. 10. oslavit 25 let Age of Empires ve velké stylu. Kromě živého vysílání se chystá speciální aktualizace.

Obří kanec i nebezpečný vlk v lovecké akci Wild Hearts

Obří bestie byly kdysi mírumilovná zvířata, ale dnes sužují zemi Azumu. A i když jste tady pouhými návštěvníky, potřebují místní vaši pomoc. Musíte Kemonům zabránit v rozsévání zkázy.

Teenager podezřelý z hackerského útoku na GTA 6 se nepřiznal

Případ kolem hackerského útoku na Rockstar Games a úniku videí z vývojové verze očekávané hry Grand Theft Auto 6 pokračuje. 17mladík byl o víkendu u soudu, kde se ale nepřiznal.

Trestání hříšníků a kacířů v temné akci The Inquisitor

Ježíš nezemřel, nýbrž se ho po ukřižování zmocnil vztek a vydal se na cestu pomsty proti všem nevěřícím. Uplynou staletí, křesťanství se v tomto světě vyvinulo úplně jinak.

Bývalí tvůrci Battlefieldu se zaměřují na destrukci a show ve střílečce The Finals

Když se spojí Battlefield, Teardown a Rainbow Six Siege, tak z toho vznikne velmi dynamická first-person střílečka The Finals, kde budete využívat hák a ničit budovy.