Sdělení od partnera

Crytek potvrzuje vývoj střílečky Crysis 4

Po remasterech celé trilogie přichází vytoužené oznámení. Německá společnost Crytek potvrdila, že má ve vývoji sci-fi střílečku Crysis 4. Dočkali jsme se CGI traileru.

EA údajně v souvislosti se Star Wars chystá pouze hry od Respawnu

Respawn Entertainment je podle všeho jediné studio spadající pod EA, které připravuje nové Star Wars hry. Kupříkladu s Battlefrontem 3 se tak můžeme definitivně rozloučit.

NVIDIA v Evropě zdraží své grafické karty

Zdražení se týká modelové řady GeForce RTX 30XX a může dosáhnout až 2 400 Kč za kartu (záleží na konkrétním modelu). Zákazníci ale mohou zůstat v klidu.

Nenechávejte svou konzoli na zemi. Může se rychle zanést prachem

Někteří hráči mohou své konzole z nedostatku místa umístit na zem. Sám jsem takhle kdysi měl PlayStation 4, protože na stole zkrátka nebylo místo. Jak se ale ukazuje, není to dobrý nápad.

Farming Simulator 22 je hitem. Kolik kusů se prodalo?

Série Farming Simulator je u hráčů velmi populární, a to navzdory její relativní mediální nenápadnosti. Velkou základnu hráčů má také v České republice a na Slovensku.

Life is Strange Remastered Collection v nových videích

Gameplay z remasterovaného úvodu prvního dílu Life is Strange doplňuje video, které srovnává původní verzi jedné z cut-scén s vylepšenou variantou, kterou si budeme moci zahrát už za týden.

Dvě příběhová rozšíření a spousta obsahu zdarma pro Dying Light 2

Před vydáním druhého dílu dorazil zajímavý event do toho prvního. Hráči musejí pomoci místním v Harranu a ubránit se banditům i nakaženým. Infografika zase prozrazuje nový obsah pro Dying Light 2.

Jak bude fungovat cloudová synchronizace ve Steam Decku?

Společnost Valve odhalila funkci Dynamic Cloud Sync, díky které budete moci rychle a snadno přenášet postup hrou mezi Steam Deckem a počítačem či jiným zařízením.

Růžové novinky od Razeru zaujmou hlavně malé hráčky

Společnost Razer, která je známa hlavně díky svým herním myším a klávesnicím, představila novou řadu počítačového příslušenství s motivem Hello Kitty.

novější příspěvky z 25. 1. starší

Blizzard pracuje na survival hře v úplně novém světě

Představitelé Blizzardu nedávno prohlásili, že je jejich cílem získat zpět důvěru hráčů. Možná jim k tomu dopomůže vývoj úplné novinky v podobě nespecifikované survival hry.

Filmeček na Sniper Elite 5 ukazuje malebnou Francii i invazivní režim

Dvouminutový filmeček nám dává lepší představu o tom, co můžeme od Sniper Elite 5 očekávat. Stejně tak potvrzuje, že hra vyjde v letošním roce pro PC, konzole a Game Pass.