Sdělení od partnera
HARDWARE TEST Epizoda

Jak velkou skříň na počítač si pořídit? - Ukázka Fractal Design Define 7

V každé produktové sféře máte značky, o kterých víte, že vám zaručí kvalitu. Na poli počítačových skříní je jednou z těchto značek bez pochyb Fractal Design. Dnes se podíváme na jejich novou skříň.

Star Wars Jedi: Survivor doprovodí román a artbook

Značka Star Wars Jedi naplno expanduje mimo oblast videoher. Dokazuje to čerstvé oznámení druhého artbooku a hlavně románu Battle Scars, který nabídne originální příběh s Calem Kestisem v hlavní roli.

Diablo 4 bude mít mikrotransakce a season pass, ale nebude pay to win

Odhadovaných 100 milionů dolarů na tržbách v prvních dvou měsících po spuštění bezplatného Diabla Immortal je velký strašák pro fanoušky této akční série, kteří se těší na plnohodnotný čtvrtý díl.

Dechberoucí propracovaný fan remake Grand Theft Auto 5

Mnoho šikovných fanoušků roky vylepšuje nestárnoucí Grand Theft Auto 5. Mezi výraznější modifikace se řadí NaturalVision, která je stále propracovanější a lepší. Nepřestává překvapovat.

Death Stranding oficiálně míří do Game Passu

Po několika dnech skončilo naznačování na oficiálním twitterovém účtu PC Game Passu. Někteří tomu sice nevěřili, ale do předplatného od Microsoftu skutečně míří Death Stranding.

Procházka za horkého letního dne po světě J. K. Rowling v Hogwarts Legacy

Vychutnat si můžeme idylické zvuky přírody, vítr, bzučení hmyzu, zvuky vodopádů a potoků a vody narážející na břeh. Plus se podíváme do míst, které fanoušci Harryho Pottera dobře znají.

Nebojte si říct o pomoc v Construction Simulatoru

Minutový gameplay trailer láká na možnost hrát Construction Simulator v multiplayeru. S různými pracemi v otevřeném světě vám mohou pomoci až tři hráči. Jak bude multiplayer fungovat?

Z Cult of the Lamb je hit, vývojáři chystají nový obsah

Společnosti Massive Monster a Devolver Digital slaví obrovský úspěch hry Cult of the Lamb, která se bez debat stane jedním z nejlepších nezávislých titulů letošního roku.

Nintendo připravovalo adaptivní ovladač kompatibilní se vším

Bývalý prezident Nintendo of America, Reggie Fils-Aime, prozradil zajímavou věc. Společnost kdysi pracovala na adaptivním ovladači, který byl kompatibilní se vším.

Ghostbusters: Spirits Unleashed oznamuje datum vydání

V říjnu tohoto roku pro PC a obě generace konzolí PlayStation a Xbox vyjde Ghostbusters: Spirits Unleashed. Jedná se o asymetrickou multiplayerovou akci od studia Illfonic.

Quake Champions v tichosti opouští Early Access

Multiplayerová free-to-play střílečka se objevila v předběžném přístupu na Steamu a v rámci Bethesda.net Launcheru už v roce 2017, takže se nálepky Early Access zbavuje po dlouhých pěti letech.