Sdělení od partnera

Vychází temná česká adventura 1428: Shadows over Silesia

Minutu a půl dlouhý gameplay trailer připomíná, že dnes na počítače vychází temná akční adventura 1428: Shadows over Silesia. Titul je dostupný nejen digitálně, ale také v pěkné edici. Plus demo.

Activision Blizzard v rodině Xboxu je výhra pro všechny, vzkazuje Microsoft

Microsoft spustil speciální webové stránky věnující se akvizici Activisionu Blizzard za 68,7 miliardy dolarů. Na stránce uvádí přínosy pro hráče, vývojáře i videoherní průmysl.

Seznamte se s novými spojenci hlavních hrdinů v A Plague Tale Requiem

Prostřednictvím nových gameplay záběrů se seznamujeme se spojenci hlavních hrdinů. Pomáhat jim bude Lucas a Sophie. Ve videu vidíme, co tihle přátelé dokážou. Budou užiteční?

Údajný dokument PlayStationu odhaluje chystané hry pro PS5 a PC

Na internet se dostal dokument, který měl být sdílen mezi novináři a insidery. Je to pravděpodobně zdroj několika posledních spekulací o nových projektech PlayStationu pro PS5 a PC.

Minecraft Legends poodhaluje nové příšerky

Minecraft je místo, kde se nemožné věci stávají možnými. To samé platí i v případě Minecraft Legends, ze kterého byli odhaleny nové předměty a pomocníci, kteří pomohou v boji proti Piglinům.

Stručně: Petice za Cyberpunk 2077, únik Diabla 4, průzkum Legacy of Kain

Dobré ráno. Blíží se odhalení nového Need for Speed. Dnes uvidíme gameplay trailer z remaku Dead Space. Tvůrci Halo mají přecházet na Unreal Engine 5. Ubisoft chystá tajemnou kooperativní střílečku.

novější příspěvky z 3. 10. starší
90VTEŘIN Epizoda S8E75

Stadia byla zabita Googlem

Zvláštní partnerství Epic Games a tvůrců Goat Simulatoru přináší ovoce, zatímco Google Stadia se s námi definitivně loučí. Přichází další epizoda 90HODIN!

Sbohem Overwatch. Hráči se loučí s hitem Blizzardu

Uvidíme se na druhé straně. Sbohem. Odpočívej v pokoji. Bylo mi ctí. Jsem rád, že jsem tě objevil. To jsou některá ze slov, která můžete najít na sociálních sítích a diskuzních fórech.

Začal Steam Next Fest se stovkami demoverzí nadcházejících her

Sedm dní, stovky demoverzí a kvanta přenosů. Společnost Valve dnes v sedm hodin odpoledne našeho času odstartovala další Steam Next Fest. Tyhle hry byste si měli zahrát.

Fallout Shelter se po 4 letech dočká nového obsahu

Startují oslavy 25. narozenin série Fallout. Při této příležitosti na hráče a fanoušky čekají různé akce a novinky. Fallout Shelter se navíc dočká úkolové linky s mimozemšťany a dalším obsahem.

Blokátorům reklam tikají hodiny, Google se jich příští rok zbaví

Od příštího roku začne prohlížeč Google Chrome přecházet na nový standard svého rozšíření. Nový způsob fungování bude ale znamenat konec blokátorů reklam, jak je známe dnes.