Sdělení od partnera

Projekt Palianytsia je prostředníček Rusku od tvůrců Sherlocka Holmese

Studio Frogwares se sídlem v Kyjevě a kancelářích v irském Dublinu oznamuje novou hru. Tvůrci detektivních akcí Sherlock Holmes Chapter One a The Sinking City připravují projekt Palianytsia.

Vývoj akce S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl pokračuje

Ukrajinské studio GSC Game World je stále relativně potichu, avšak vývoj druhého Stalkera po přesunu vývojářů do České republiky pokračuje. Očekávat lze i bohaté nastavení obtížnosti.

Odplata Hidea Kojimy za vyzrazení Death Stranding 2

Před pár dny Norman Reedus v jednom rozhovoru potvrdil vývoj pokračování Death Stranding. Hideo Kojima na to o víkendu zdánlivě reaguje v záhadném tweetu s odplatou.

Procházka po Bradavicích a Prasinkách v Hogwarts Legacy

Chybět nemůže procházka po areálu Bradavic. Dále kouzelnická vesnice Prasinky, krajina v okolí školy a další známá prostředí z filmů a knížek s Harrym Potterem.

Assassin's Creed Origins a For Honor zavítají do Game Passu

Po skvělé květnové nadílce, které vévodí Sniper Elite 5, Jurassic World Evolution 2, Farming Simulator 22 a Hardspace: Shipbreaker, přicházejí první informace o té nadcházející.

Obrázky ze Saints Row, které má přinést nejlepší možnosti pro přizpůsobení

Z bláznivého světa bláznivé akce Saints Row přicházejí nové obrázky, které ukazují různorodé hlavní hrdiny. V restartu této série si totiž vytvoříme vlastního protagonistu.

Také roztomilé dobrodružství Tchia odloženo

Opět se nám množí odložené hry. Na rozrůstající seznam se přidává dobrodružná akce Tchia. Studio Awaceb mělo původně v plánu vydat hru na jaře letošního roku. To už ale vývojáři nestíhají.

novější příspěvky z 21. 5. starší

Embracer Group má po získání práv na Tomb Raider či Deus Ex zájem o pokračování, remastery i remaky

Skupina Embracer Group, pod jejíž křídla míří studia Crystal Dynamics, Eidos Montréal nebo Square Enix Montréal, se získanými značkami rozhodně nehodlá troškařit.

Saber Interactive se podílí na vývoji remaku Star Wars: Knights of the Old Republic

Studio Aspyr se dočkalo při vývoji projektu Star Wars: Knights of the Old Republic - Remake významné posily ve formě studia Saber Interactive. Více se o hře dozvíme v následujících měsících.

Na Future Games Show se objeví i Amanita Design

V pořadí druhá letošní Future Games Show potrvá zhruba 60 minut, během nichž máme vidět přibližně 40 her. Počítá se s novými trailery, stejně jako s nějakým tím oznámením či pohledem do zákulisí.

Hitman 3 dostane podporu ray-tracingu, Nvidia DLSS a AMD FSR

Hitman 3 nabízí bravurní grafiku, její kvalita se díky nové aktualizaci vznese na lepší úroveň. Dorazí totiž podpora ray-tracingu, Nvidia DLSS a AMD FSR.