Sdělení od partnera

Tým rebelů vznikl před 20 lety v Polsku. Výročí oslavuje CD Projekt RED, tvůrci Zaklínače a Cyberpunku

Pojďme si připomenout historii jednoho z nejznámějších studií na světě, které stojí za sérií Zaklínač. Ta má na kontě přes 60 milionů prodaných kusů. Nyní tým pracuje na novém Zaklínači.

Scenáristka Deus Ex se přesunula do BioWare

Na novém Mass Effectu možná bude pracovat scenáristka Deus Ex. Ke studiu BioWare se totiž připojila Mary DeMarle, která měla na starost příběh a scénář posledních titulů Deus Ex.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope chce překonat skvělého předchůdce

Bowser se připojí ke známým postavám, aby společně vytvořili pestrý tým a zabránili Curse – zlovolné vesmírné entitě – uvrhnout celou galaxii do nepřístojného chaosu.

Šílení králíci robí neplechu v párty hře pro celou rodinu

Budete předvádět hloupé pózy, svrhávat protivníky, chroupat chilli papričky a předvádět své nejlepší taneční pohyby na králičí párty. Jednotlivé minihry si lze užít až ve čtyřech hráčích.

Děsivý vesmírný teror zažijete v hororu The Chant

Psychedelická hororová akční adventura The Chant se poodhaluje v příběhovém traileru, který nám dává lepší představu o tom, co od tohoto projektu máme čekat. Připraveni?

novější příspěvky z 2. 7. starší

Má na to porazit Disney v závodech klasiky od Nintenda?

Zběsilých roztomilých závodů máme poslední rok docela dost, ale skoro žádné si nezahrajeme na počítači. To teď Disney mění, s jejich hrou Disney Speedstorm. Jak moc se nám hra líbila?

Ve vývoji není inFamous ani Sly Cooper

Máme špatnou zprávu pro fanoušky značek inFamous a Sly Cooper. Studio Sucker Punch uvedlo, že v současné době nikdo nepracuje na žádném projektu týkajících se těchto sérií.

Ubisoft po prázdninách vypne servery mnoha starých her

Pokud máte v plánu si po letních prázdninách zahrát nějakou starší hru od Ubisoftu v multiplayeru, tak můžete být nepříjemně překvapeni. Francouzská společnost oznámila, že 1. 9. 2022 vypne servery.

Xbox Series X ve stylu Thorova kladiva vypadá fantasticky

U příležitosti nadcházející premiéry filmu Thor: Láska jako hrom (Thor: Love and Thunder) představil Microsoft speciální edici konzole Xbox Series X. Je inspirována Thorovým kladivem.

V bezplatné mobilní hře Jurassic World Primal Ops zachraňujete dinosaury

Fanoušci Jurského parku a Jurského světa mohou vyměnit manažersko-budovatelskou strategii Jurassic World Evolution 2 za bezplatnou mobilní akční adventuru z pohledu shora.

1C Entertainment mění název na Fulqrum Games

Polská videoherní skupina 1C Entertainment oznámila změnu názvu na Fulqrum Games. Změna identity odráží nový směr globální strategie skupiny, kterou v listopadu minulého roku koupil čínský Tencent.

novější příspěvky z 1. 7. starší