Sdělení od partnera

Indian je podruhé nominován na Cenu českého Internetu: Křišťálová Lupa 2021

V minulém roce jste nás překvapili. A letos jste to udělali znovu. Přijměte proto malé pozvání k tomuto zamyšlení a poděkování nad takovou cenou. Co vůbec tahle věc pro naši redakci znamená?

Může Kena: Bridge of Spirits obdržet oficiálně češtinu? A co nový obsah a pokračování?

Akční adventura na nás i hráče zapůsobila propracovaným grafickým kabátkem, příjemnými a svěžími hádankami, zábavným prozkoumáváním světa a dechberoucím audiovizuálem.

Alan Wake Remastered: Oficiální porovnání remasterované a původní verze

Jaké jsou rozdíly mezi remasterovanou a původní verzí akčního thrilleru spisovatele Alana Wakea? Vše je přehledně vidět v oficiálním videu. Chybět nebude rozlišení 4K.

První hlubší pohled na Company of Heroes 3

V prvním videu ze série vývojářských deníčku se ukazuje hratelnost a tvůrci mluví o spolupráci s fanoušky. Deset z nich bylo pozváno do studia, aby se podělilo o své návrhy pro Company of Heroes 3.

Fortnite vítá Toma Hardyho jako Venoma

V nejpopulárnější battle royale akci všech dob se objevila řada celebrit, mimo jiné LeBron James, Ryan Reynolds, Ariana Grande a fotbalista Harry Kane. Tentokrát nastupuje Tom Hardy jako Venom.

Netflixovský Zaklínač: nové ukázky z druhé řady, natáčení Blood Origin, nové projekty a potvrzení třetí řady

Nové ukázky z druhé řady, behind the scenes z Blood Origin, oznámení nových projektů a potvrzení třetí série. Tohle všechno si pro nás Netflix nachystal během zaklínačského bloku na akci TUDUM.

novější příspěvky z 25. 9. starší

Seriálu Arcane se dočkáme v listopadu i s dabingem

Netflix oznámil premiéru seriálu ze světa League of Legends skrze velmi akční trailer, který poodhaluje zničené dětství sester Vi a Jinx a jejich život v Piltoveru a Zaunu.

Sony má spoustu skvělých nápadů, kterými chce vylepšit PS5

Japonská společnost má řadu nápadů, ze kterých může v budoucnu čerpat. Hideaki Nishino, SVP pro Platform Experience, uvedl, že mají zajímavé, vzrušující a fantastické nápady.

Blíží se Wolfenstein 3? V MachineGames kromě Indiany Jonese pracují na další hře

Je běžnou praxí, že velká studia pracují na více projektech zároveň. Stejné je to v případě MachineGames po záštitou Bethesdy, respektive divize Xbox Game Studios.

Největší problém Steam Decku mizí; Easy Anti-Cheat míří na Linux

Aktualizace: Podporován bude i software BattlEye, který využívá například Destiny a PUBG.

Knihovna GeForce Now se rozšířila o 12 her. Nechybí Kena a Sable

Knihovna služby GeForce Now se rozšířila o dalších 12 her, včetně pěti velmi očekávaných her, které jsou na platformě dostupné hned v den svého vydání. Jaké tituly byly přidány?